DEJAS - STIPRINA ĶERMENI UN UZLABO VESELĪBU

27.04.2020

Dejošana, gluži kā jebkura fiziska aktivitāte, ir lietderīga nodarbe, kas ļauj stiprināt ķermeni un uzlabot veselību. Dejas laikā tiek vienlaikus nodarbināts teju viss ķermenis – asinsrite, elpošana, kā arī skeleta un muskuļu sistēmas. Dejas spēj pozitīvi ietekmēt ikvienu cilvēku.

Deju kustības liek strādāt visiem ķermeņa muskuļiem, piemēram, nodrošina slodzi kājām, attīsta vēdera preses muskuļus, apļveida kustības ar gurniem padara jostasvietu elastīgāku, dejojot ar paceltām rokām, tiek nostiprināti ne tikai plecu muskuļi, bet tas būtiski palielina organisma slodzi, kas savukārt sekmē lielāku kaloriju daudzuma sadegšanu. Dejošana arī palīdz nostiprināt kaulus un muskuļus, izvairīties no locītavu sāpēm, tonizēt visu organismu, uzlabot stāju un līdzsvaru, paaugstināt izturību un lokanību, samazināt stresa līmeni un spriedzi, kas šobrīd ir īpaši svarīgi.

Šobrīd, kad nevaram apmeklēt publiskus treniņus, ir iespēja internetā sameklēt video treniņus un dejot tiem līdzi. Nav nepieciešams inventārs, tikai jāizvēlas kurā no ierīcēm (datorā, tv u.c.) ir ērtāk redzēt video treniņu, jāatrod istabā brīva vieta kur kustēties un treniņš var sākties. 

ŠEIT VIENS NO VARIANTIEM TAVAM DEJU TRENIŅAM

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)