PIEDALIES OLAINES E-ROGAININGĀ

20.04.2020

Dosimies sagaidīt pavasari atsevišķi, bet vienlaikus arī kopā - sacenšoties jaunā virtuālajā rogainingā, izmantojot 2019.gada Olaines Rogaininga karti, vācot pērnos kontrolpunktus no Jaunolaines līdz Plakaņiem (toreiz neviens nesavāca visus, turklāt rogaineri tagad varēs meklēt arī "slēptos" punktus, kas šoreiz būs norādīti kartē tāpat kā parastie).

Medaļas varēsiet saņemt klātienē Olaines Rogainingā vai, ja vēlaties ātrāk, ar Omniva (samaksājot 3EUR un atrakstot par to mums uz xrace@xrace.lv)️. Komandas sastāv no ģimenes vai 2 draugiem. Ja draugu ir vairāk par 2, tad jāsadalās mazākās komandās un jāievēro distance.

Kā to darīt - soli pa solim:

Uz Android - pašmāju RogainOnline: https://play.google.com/store/apps/details?id=online.rogain  > Courses > Competitions > Olaines Rogainings 2019 > Bultiņa (šī aplikācija ļauj uzģenerēt arī minirogainingu ar startu pie Tavas mājas kaut vai Latgalē)

Uz iPhone - austrāliešu MapRunF: https://apps.apple.com/au/app/maprunf/id1468994114 > Select Event > Latvia > Olaines Rogainings 2019 > GotoStart

  • Ieslēdz GPS viedālrunī, apmeklē startu pie Jaunolaines Sporta nama un līdz 6 h kontrollaikā centies apmeklēt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu.
  • Beigās atkal apmeklē finišu.
  • Ne startā, ne finišā, ne kontrolpunktu vietās dabā nekas nebūs novietots, bet viedtālrunis iepīkstēsies un kontrolpunkts tiks ieskaitīts, tiklīdz nonāksi pārdesmit metru rādiusā ap kartē norādīto vietu.
  • Rezultātus mēs redzēsim aplikācijā. Bet atceries par bildi zem ziņas!

Smalkāku sacensību karti lejuplādē ŠEIT

Šī akcija norisinās no 16. līdz 30.aprīlim.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)