AIZVADĪTS 5.POSMS OLAINES GALDA TENISA ČEMPIONĀTĀ

09.03.2020

Sestdien, 29.februārī, tika aizvadīts 5.posms Olaines novada čempionātam galda tenisā. 5.posmā startēja 25 sportisti dažādās vecuma un līgas grupās.

Dalībnieki tika dalīti trīs grupās - Elites līga (ar pieredzi), Tautas līga (iesācēji) un bērni. Sacensības norisinājās pēc apļa sistēmas, kur dalībnieki izspēlēja katrs ar katru.

Elites līgā 1.vietu ieguva Pjotrs Fastovičs. Viens zaudējums un 2.vieta – Denisam Drabovičam, 3.vieta -  Oļegam Ļebedjko. Tautas līgā bez zaudējumiem līdera pozīcījas noturēja Ņikita Kuzmins, 2.vietu izcīnīja Viktors Golovins, bet trešais palika Māris Viļkins.

Bērnu grupā A - 1.vieta Ralfam Upeniekam, 2.vietu ieguva Anastasija Terentjeva, 3.vieta Leo Bogušam. Margarīta Siļeņeviča.  Bērnu iesācēju grupā 1.vieta – Sofijai Kulačokai, 2.vietu ieguva Adrians Korotjajevs, bet trešo vietu izcīnīja  Namejs Kalva.

REZULTĀTI ŠEIT

Galda tenisa klubs “A-73 OLAINE” un Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka pateicību visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un aicina piedalīties arī turpmākajās kārtās.

Vēl paredzēti 3 posmi – nakošais posms notiek 22.martā.

UZMANĪBU! Ļoti svarīga informācija spēlētājiem,kuri plāno piedalīties 6. kārtā. Sacensības diena ir parcelta no 28. marta uz 22.martu.

Sacensības norisinās Olaines Sporta namā, Zemgales ielā 33a. Sacensību sākums - plkst. 11:00, reģistrēšanās sacensībām sākot no plkst. 10:15.

Sīkāka informācija, pieteikšanās pie sacensību galvenā tiesneša Andreja Šlikova - tel. 29352398.