LATVIJAS ĢIMEŅU KAUSS BADMINTONĀ 2020 PULCĒ 60 DALĪBNIEKUS

09.03.2020

23.februārī jau trešo gadu pēc kārtas notika Latvijas ģimeņu kauss badmintonā, Jaunolaines sporta namā pulcējot 60 dalībniekus no Liepājas, Auces, Jelgavas, Olaines, Baložiem, Jūrmalas, Jēkabpils, Salaspils, Ogres, Valkas, Valmieras, Cēsīm, Siguldas un Rīgas. Latvijas ģimeņu kausā varēja piedalīties tikai ģimeņu pāri, tai skaitā vīri un sievas, kopā dzīvojošo pāri, mātes un meitas, tēvi un dēli, brāļi un māsas.

>>> Skatīt spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware

Sieviešu dubultspēlēs piedalījās 5 pāri, kas savā starpā izspēlēja grupas turnīru. Izšķirošajā spēlē par 1.vietu savā starpā tikās pieredzējušās Latvijas juniores un kopā spēlējošās Latvijas čempiones - Arta Priedniece un Arīna Babre, kuras spēlēja ar savām mammām Inesi Priednieci un Lieni Babri. Trijos setos (13-21, 21-12, 21-17) uzvarēja Arta Priedniece un Inese Priedniece.

Vīriešu dubultspēlēs piedalījās 9 pāri, kuri pēc Latvijas badmintona reitinga tika sadalīti trijās apakšgrupās pa trim, bet apakšgrupu uzvarētāji vēlāk izspēlēja vēl vienu grupas turnīru, lai savā starpā sadalītu vietas uz pjedestāla. Visās spēlēs uzvarēja Liepājas brāļi Breči - Gustavs un Lūkass, savukārt spēlē par 2.vietu tikās divi tēvu un dēlu pāri - Aivis  Romka un Edgars Romka divos setos (21-18, 21-19) uzvarēja Viesturs Bajārs un Oskars Bajārs.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)