DIVAS NEDĒĻAS NOGALES PĒC KĀRTAS OLAINES NOVADA CĪKSTOŅI VEIKSMĪGI STARTĒJA BRĪVĀS CĪŅAS SACENSĪBĀS

27.02.2020

15.februārī Ķekavā norisinājās Ķekavas novada sporta skolas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā. Nedēļu vēlāk mūsu cīkstoņi devās uz Cerauksti, lai piedalītos Bauskas novada atklātājās meistarsacīkstēs. 

15.februārī Ķekavā risinājās Ķekavas novada sporta skolas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā. Sacensībās pulcējās 260 dalībnieku no Latvijas vadošajām sporta skolām un klubiem, kā arī uz sacensībām bija ieradušies sportisti no Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Mūsu cīkstoņi startēja veiksmīgi, izdevās izcīnīt 6 medaļas. Sudraba medaļas izcīnīja Margarita Kirilova, Madara Praulīte, Daniels Šiško. Bronzas medaļas izcīnīja Artjoms Priļipko, Dmitrijs Daliba un Daniels Mihailovs. 

Nedēļu vēlāk mūsu cīkstoņi devās uz Cerauksti, lai piedalītos Bauskas novada atklātajās meistarsacīkstēs. Šīs sacensības pulcēja 114 dalībniekus no astoņiem Latvijas klubiem un sporta skolām. Arī šīs sacensības mūsu sportisti aizvadīja veiksmīgi. Zelta medaļas izcīnīja Artjoms Priļipko un Daniels Šiško, savukārt brāļi Deniss un Dmitrijs Daliba izcīnīja bronzas medaļas.

Treneri Laura Skujiņa un Farids Akhmedovs lepojas ar jauno sportistu panākumiem sacensībās. 

Tuvāko nedēļu un mēnešu laikā sacensību grafiks būs ļoti blīvs, gaidāmas dažādas nozīmīgas sacensības. Jāatzīmē, ka mūsu meitenes gatavojas Latvijas čempionātam U-15 grupā, bet 18.-19. aprīlī visi mūsu sportisti piedalīsies  2020.gada svarīgākajās sacensībās -  Olaines novada čempionātā, kurš pulcēs gan vietējos Latvijas vadošos brīvās cīņas sportistus, gan sportistus no ārzemēm!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)