AIZVADĪTS OLAINES NOVADA GALDA TENISA ČEMPIONĀTA 3.POSMS

23.12.2019

Svētdien, 22.decembrī  tika aizvadīta Olaines novada čempionāta galda tenisā 3.kārta. Sacensībās piedalījās 21 sportists dažādās vecuma un meistarības grupās. 

 

Dalībnieki tika dalīti trīs grupās - Elites līga (ar pieredzi), Tautas līga (iesācēji) un bērni. Tautas un bērnu līgās uzvarētaji tika noskaidroti pēc apļa sistēmas, kad dalībnieki izspēlēja katrs ar katru, bet Elites līgā papildus tika izspēlēti pusfināli un fināli.

Elites līgā 1.vietu ieguva Pjotrs Fastovičs. Zaudējums finālā un 2.vieta – Vladimiram Šlikovam, 3.vieta - Karlim Liekmanim. Tautas līgā līdera pozīcijas noturēja Raimonds Upenieks, 2.vietu izcīnīja Viktors Golovins, bet trešais šoreiz - Māris Viļkins.

Meiteņu grupā 1.vieta Anastasijai Terentjevai, 2.vietu ieguva Margarita Siļeņeviča. Zēnu grupā 1.vieta - Ralfam Upeniekam, 2.vietu ieguva Leo Bogušs, bet trešo vietu izcīnīja  Gusts Viļkins.

REZULTĀTI ŠEIT

Galda tenisa klubs “A-73 OLAINE” un Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka pateicību visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un aicina piedalīties arī turpmākajās kārtās.

Vēl paredzēti 5 posmi – nakošāis posms notiek 26.janvārī.

UZMANĪBU! Ļoti svarīga informācija spēlētājiem, kuri plāno piedalīties 4. kārtā. Sakarā ar to, ka daudziem spēlētājiem sestdiena ir darba diena, sacensību 4.kārta tiek parcelta no 25. janvāra uz 26.janvāri.

Sacensības norisinās Olaines Sporta namā, Zemgales ielā 33a. Sacensību sākums - plkst. 11:00, reģistrēšanās sacensībām sākot no plkst. 10:15.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pie sacensību galvenā tiesneša Andreja Šlikova - tel. 29352398.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)