AIZVADĪTA 2.KĀRTA GALDA TENISA ČEMPIONĀTĀ

02.12.2019

Sestdien, 30. novembrī,  tika aizvadīts 2.posms Olaines novada čempionātam galda tenisā. 2.posmā startēja 29 sportisti dažādās vecuma un līgas grupās. 

Dalībnieki tika dalīti trīs grupās - Elītes līga (ar pieredzi), Tautas līga (iesācēji) un bērni. Sākumā sacensības norisinājās pēc apļa sistēmas, kur dalībnieki izspēlēja katrs ar katru,pēc tam bija izspēlēti pusfināli un fināli.

Nezaudējot nevienu spēli Elītes līgā 1.vietu ieguva Vladimirs Šlikovs. Zaudējums finālā un 2.vieta – Jānim  Dubovam, 3.vieta - Pjotram Fastovičam. Tautas līgā līdera pozīcījas noturēja Vladimirs Beļuns, 2.vietu izcīnīja Viktors Golovins, bet trešais palika Raimonds Upenieks.

Meiteņu grupā 1.vieta Anastasijai Terentjevai, 2.vietu ieguva Margarīta Siļeņeviča .  Zēnu grupā 1.vieta - Ralfam Upeniekam, 2.vietu ieguva Gustam Viļkinam, bet trešo vietu izcīnīja Leo Bogušs un Boriss Skomorohovs.

REZULTĀTI ŠEIT

Galda tenisa klubs “A-73 OLAINE” un Olaines Sporta centra kolektīvs izsaka pateicību visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās un aicina piedalīties arī turpmākajās kārtās.

Vēl paredzēti 6 posmi – nākošais posms notiek 22.decembrī.

UZMANĪBU! Ļoti svarīga informācija spēlētājiem,kuri plāno piedalīties 3. kārtā. Sakarā ar to, ko daudziem spēlētājiem sestdiena ir darbdiena sacensības diena ir parcelta no 21. Decembra uz 22.decembri.

Sacensības norisinās Olaines Sporta namā, Zemgales ielā 33a. Sacensību sākums - plkst. 11:00, reģistrēšanās sacensībām sākot no plkst. 10:15.

Sīkāka informācija, pieteikšanās pie sacensību galvenā tiesneša Andreja Šlikova - tel. 29352398.

NOLIKUMS

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)