OLAINIETEI OTRĀ VIETA ''ROŅU KAUSĀ''

05.11.2019

Pagājušajā nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās vienpadsmitais Jelgavas "Roņu Kauss" ziemas peldēšanā, kas bija arī šīs sezonas pirmais Starptautiskās Ziemas peldēšanas federācijas (IWSA) Pasaules Kausa posms, kurā piedalījās ap 250 dalībnieku no sešpadsmit valstīm, ziņo organizatori.

No vairākiem kontinentiem esošie peldētāji divas dienas akvatorijā starp Driksas un Mītavas tiltiem sacentās astoņās individuālajās disciplīnās trijos peldēšanas veidos.

Uz Jelgavu bija atbraukuši ziemas peldētāji no vairākām Latvijas pilsētām, kā arī no Igaunijas, Krievijas, ASV, Lielbritānijas, Somijas, Īrijas, Polijas, Dānijas, Vācijas, Austrijas, Čehijas, Zviedrijas, Austrālijas, Čīles, Argentīnas un Brazīlijas.

Dalībnieki veica peldējumus 25m, 50m, 100m brasā, 25m tauriņstilā, 25m, 50m, 100m un 450m brīvajā stilā, kā arī sacentās komandu stafetēs 4x25m aukstā ūdenī.

Olainiete Inga Ozoliņa izcīnīja otro vietu 25 metru distancē brasā. No Latvijas pārstāvjiem vēl godalgotās vietas izcīnīja Andis Bukonts, Juris Andžāns, Viktorija Gedroviča, Inga Gedroviča, Ivans Bergmanis, Aleksandrs Jakovļevs Jr, Mihails Petrisins, Kristīne Rāte, Artjoms Petrovs, Aleksandrs Jakovļevs, Inese Puriņa, Gunta Ostrovska, Valentīna Ļeonova, Jeļena Kovaļova un Aleksandrs Mihaiļenko.

Pasaules kausa posms Jelgavā norisinājās jau piekto gadu pēc kārtas, bet "Roņu kauss" sagaidījis jau savu 11. dzimšanas dienu. Tāpat šis bija sezonas pirmais Latvijas čempionāta posms.

Avots: delfi.lv

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)