MŪSU CĪKSTOŅIEM LABI PANĀKUMI SACENSĪBĀS RĪGĀ

05.11.2019

Novembra sākumā Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā risinājās 21. Starptautiskās Paula Budovska piemiņas sacensības brīvajā cīņā. Sacensības pulcēja 220 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.

Olaines novadu šajās sacensībās pārstāvēja vienpadsmit “Lauras Skujiņas cīņas sporta kluba” cīkstoņi, kuri uzrādīja augstvērtīgus rezultātus, izcīnot divas zelta, divas sudraba un vienu bronzas godalgu.

Svara kategorijā līdz 39 kilogriem par sacensību uzvarētāju kļuva jaunolainietis Daniels Šiško, kurš aizvadīja četras spraigas cīņas un bija labākais savā svara kategrorijā. Svara kategorijā virs 39 kg par sacensību uzvarētāju kļuva  jaunolainietis Aleksejs Golubs, kurš izcīnīja 3 uzvaras un ar skaistu un aizraujošu cīņu sacensību finālā izcīnīja uzvaru, un sagādāja Olaines novadam otru zelta medaļu šajās sacensībās. Piektās vietas izcīnīja Artjoms Priļipko un Daniels Mihailovs. Abi izcīnīja pa vienai uzvarai, pēc tam zaudēja sacensību finālistiem, kas deva iespēju cīnīties par bronzas godalgām. Diemžēl šoreiz nedaudz pietrūka spēka un meistarības, lai izcīnītu kārotās medaļas.

Veiksmīgi startēja arī Jaunolaines meitenes – Madara Praulīte svara kategorijā līdz 28 kg izcīnīja 2 uzvaras un finālā piekāpās sportistei no Daugavpils. Arī Madaras vecākā māsa Emīlija Praulīte svara kategorijā līdz 32 kg izcīnīja 2 skaistas uzvaras, un sacensību finālā piekāpās sportistei no Daugavpils. Svara kategorijā līdz 40 kg Margarita Kirilova izcīnija bronzas godalgu. Margarita aizvadīja 3 spraigas cīņas, kurās demonstrēja spēcīgas rakstura īpašības, visas cīņas bija ļoti sarežģītas, jo pretinieces bija divus gadus vecākas, taču Margarita spēja izcīnīt divas svarīgas uzvaras un iegūt bronzas medaļu.

Lai labi sagatavotos šīm sacensībām, skolēnu brīvlaikā treniņi tika organizēti divas reizes dienā. Kā redzam, tas ir nesis augļus, un šīs ir bijušas ļoti veiksmīgas sacensības mūsu sportistiem.

Apsveicam mūsu jaunos sportistus! Īpašs paldies par sportistu labo sagatavošanu treneriem Laurai Skujiņai un Faridam Akhmedovam!

Mūsu sportistu rezultāti:

28 kg Madara Praulīte – 2. vieta (4 dal.)

32 kg Emīlija Praulīte – 2. vieta (8 dal.)

40 kg Margarita Kirilova – 3. vieta (9 dal.)

27 kg Artjoms Priļipko – 5.vieta (14 dal.)

39 kg Daniels Šiško – 1. vieta (5 dal.)

39 kg Dāvids Zanders – 5. vieta (5 dal.)

+39 kg Aleksejs Golubs – 1. vieta (9 dal.)

+39 kg Daniels Mihailovs – 5. vieta (9 dal.)

+39 kg Timurs Barašs – 9. vieta (9 dal.)

38 kg Dmitrijs Daliba – 8. vieta (15 dal.)

48 kg Kirils Babkovs – 10.vieta (13 dal.)

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)