ATSKATS UZ AIZVADĪTO BOKSA TURNĪRU

30.09.2019

No 20. līdz 22. septembrim Olainē norisinājās starptautiskais boksa turnīrs “Olaines kauss 2019”. Uz sacensībām ieradās vairāk nekā 100 bokseru no Krievijas, Vācijas, Izraēlas, Īrijas, Islandes, Polijas, Zviedrijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Šajā turnīrā varēja redzēt Eiropas čempionātu un daudzu starptautisku turnīru uzvarētājus, kā arī jaunus dalībniekus, kuri spēra savus pirmos soļus lielajā sportā. Turnīrs bija ļoti interesants un iespaidīgs, visās cīņās puiši un meitenes demonstrēja ļoti labu boksu.

Pirmo vietu starp komandām ieņēma Latvijas komanda. Zelta medaļu un kausus izcīnīja Gatis Muraško (Olaine), Dmitrijs Klimovs (Olaine), Andris Bartkevičs (Olaine), Jevgeņijs Mandrika (Olaine), Timurs Hariulins (Jēkabpils), Danila Zagorskis (Jēkabpils), Sergejs Marčenko (Rīga), Nikolina Boke (Rīga), Rudens Koblens (Rīga), Aleksandrs Sarts (Liepāja), Renāts Šarovs (Rīga), Elvis Veisbergs (Saldus) un Ričards Kleinbergs (Jelgava).

Vēlamies teikt paldies atbalstītājiem – Olaines novada pašvaldībai, AS “Olainfarm”, Novikontas jūras koledžai, “Venden” un “Mobile Store”. Pateicamies arī kolēģiem, kuri atveda savus audzēkņus uz šo turnīru!

Paldies Olaines mākslas vingrošanas sekcijas dalībniecēm par sniegtajiem priekšnesumiem! Tāpat paldies līdzjutējiem par atbalstu sportistiem! Tiekamies jaunos turnīros!

 

Konstantīns Versockis,

sporta kluba “Olimp” vadītājs


Savukārt pašvaldība izsaka pateicību sporta kluba “Olimp” vadītājam Konstantīnam Versockim par ieguldījumu šāda vērienīga boksa turnīra organizēšanu Olaines novadā.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)