31.AUGUSTĀ FOTO VELO ORIENTĒŠANĀS PIEDZĪVOJUMA SACENSĪBAS

28.08.2019

31. augustā, Jauniešu dienas ietvaros norisināsies ikgadējās un jau tradicionālās foto velo orientēšanās sacensības "PILSĒTAS MEDĪBAS 2019". Aizraujošās komandu sacensības norisināsies jau devīto reizi. Olaines Sporta centrs pirmajiem 30 dalībniekiem var nodrošināt velosipēdu un/vai ķiveri! Aicinām pieteikt komandas - "Ģimenes" jeb "Prieka" vai "Draugu" jeb "Entuziastu" grupā! Pasākums norisnāsies 31.augustā, starts - pie Olaines Mežaparka estrādes, plkst. 13:00.

Sacensības norisināsies Olainē un tās apkārtnē. Dalībniekiem orientējoties pilsētā jāatrod kartē atzīmētie foto objekti, kā arī jāpilda papildus uzdevumi, tādejādi krājot pēc iespējas vairāk punktus. Sacensībās var piedalīties jebkurš aktīva dzīvesveida piekritējs un tie, kam patīk braukt ar riteni vai vienkārši labi pavadīt savu brīvo laiku draugu vai ģimenes lokā.
 
Starts/finišs - Olaines Mežaparks (pie estrādes). Sacensību sākums plkst. 13:00, reģistrēšanās no plkst. 12:00. Komandu kopsapulce 12:45.

Komandas tiek dalītas divās grupās un distancēs:

  • “Ģimenes” jeb "prieka" grupa (komandā obligāti jābūt vismaz vienam bērnam vecumā līdz 14 gadiem – līdz ~30 kontrolpunktiem);
  • “Draugu” jeb entuziastu grupa (līdz ~55 kontrolpunktiem).

​Obligāti iepriekšēji komandu pieteikumi jāsūta līdz 29.augustam plkst. 23:59 uz sports@olaine.lv. Sīkāka informācija - 26658689. 

Viss, kas nepieciešams - velosipēds, ķivere, fotoaparāts un laba kompānija 3-4 cilvēku sastāvā!

NOLIKUMS/PIETEIKUMA VEIDLAPA ŠEIT

Pirmie 30 dalībnieki, kas iesniedz pieteikumu dalībai, pēc nepieciešamības tiks nodrošināti ar velosipēdu un/vai aizsargķiveri. Pieteikums par nepieciešamību pēc riteņa vai ķiveres ir jānosūta līdz 26. augustam.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)