NOMETNE SUPERVARONIS GAIDA SAVUS VAROŅUS JAU ATKAL!

05.07.2019
 
Vai arī Tu tici supervaroņiem? Vai arī Tev šķiet forši attīstīt sevi un darīt ko labu arī citiem cilvēkiem un videi? Pievienojies aktīvā dzīvesveida nometnei “Supervaronis”, ko jau piekto gadu organizēs Olaines Sporta centrs.

Aktīvā dzīvesveida nometne norisināsies no 5.-9.augustam laikā no 9:00 - 16:00 Olaines novadā (katru rītu tikšanās Olaines Sporta namā). Tā paredzēta entuziastiskiem dalībniekiem vecumā no 8 līdz 12 gadiem – gan tiem, kas ar sportiskām aktivitātēm ir uz “tu”, gan tiem, kam tās pagaidām vēl nešķiet saistošas.

Nometne popularizē ideju, cik vērtīgi un interesanti ir pilnveidot sevi un cik daudz iespēju tam ir Olaines novadā. Šogad nometne piedāvā bērniem izmēģināt alpīnisma kāpšanas aktivitātes, apgūt veikborda un SUP braukšanas prasmes, doties pārgājienā, mīties ar riteņiem izpētīt Jaunolaini, Jaunolaines sporta namu un tā nodarbības. Par tradīciju kļuvuši labie darbi novadā, kuru laikā dalībnieku komandas izvēlas un paveic kādu supervaroņa cienīgu aktivitāti pēc pašu izvēles. 

Dalībnieki un to likumiskie pārstāvji aicināti pieteikties nometnei, rakstot dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu un kontaktinformāciju uz olainessupervaronis@gmail.com.

Nekavējies, vietu skaits ir ierobežots! Kā atbilde uz to tiks nosūtīta tālāka informācija. Aicinām rakstīt uz šo e-pasta adresi arī tad, ja rodas kādi papildu jautājumi. Sapulce par nometni notiks jūlija otrajā pusē.

Nometni atbalsta, ikdienā un vasarā supervaroņus attīsta Olaines novada pašvaldības iestāde Olaines Sporta centrs.

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)