NOSKAIDROTI OLAINES NOVADA SPĒCĪGĀKIE KUNGI

04.06.2019

Sestdien, 1.jūnijā, Olaines Mežaparka estrādē jau otro gadu norisinājās Olaines novada pauerliftinga čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, kurā spēkiem mērojās ne tikai Olaines novada stiprākie kungi, bet arī sportisti no citām pilsētām. Sacensības organizēja biedrība RMI GYM sadarbībā ar Olaines Sporta centru.

️🏆Kategorijā līdz 74 kg par uzvarētāju kļuva Dukalskijs Daniils, otrā vieta Ruslans Ševčuks, trešā vieta Ņikitins Arturs.

️🏆Kategorijā līdz 83 kg par uzvarētājiem kļuva Vasiljevs Jurijs un Dmitrijs Leontjevs.

️🏆Kategorijā līdz 93 kg par uzvarētājiem kļuva Edgars Auziņš, Vladislavs Temirjovs un Dzintars Bērziņš. Otro vietu 40+ grupā ieguva Genadijs Smorigo.

️🏆Kategorijā līdz 105 kg par uzvarētājiem kļuva Liflands Edgars un Ratnieks Jānis.

️🏆Kategorijā līdz 120 kg par uzvarētājiem kļuva Meļehins Staņislavs un Liflands Einārs.

️🏆Kategorijā līdz +120 kg par uzvarētāju kļuva Ņikita Tkačenko.