OLAINES ROGAININGS 11.MAIJĀ - KĀDS BŪS TAVS STĀSTS?

08.05.2019

Šis jau būs trešais gads pēc kārtas, kad Olainē norisināsies rogainings. Divus gadus tas norisinājās šosejas rietumos, bet šogad mēs pārcelsimies uz otru šosejas krastu un dalībniekiem piedāvāsim pavisam jaunu karti - ar jauniem apvidiem, kontrolpunktu vietām un jaunām stratēģijām. 

Aizraujošās un interesantās sacensības norisināsies 11.maijā. Starts pie Jaunolaines Sporta nama (Meža iela 2b). Olaines Sporta centrs aicina piedalīties, pārbaudīt savus spēkus, izvēlēties piemērotu distanci un doties piedzīvojumā kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni.

Olaines rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kur komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu noteiktajā laikā.

Olaines rogainings aicina uz dažādām distancēm:

  • 2h rogainings, 4h rogainings un 6h rogainings notiek 2-4 dalībnieku komandās, no kuriem vismaz viens sacensību dienā ir sasniedzis 18 gadu vecumu.
  • 3h MTB rogainings ir individuālas sacensības ar velosipēdu, kur dalībnieks pats izplāno savu distanci un 3h cenšās savākt pēc iespējas vairāk punktus. 
  • Rogaininga skrējiens ir ~14-16km gara distance rogaininga ietvaros, ko dalībnieki veic individuāli orientējoties - skrienot, ejot vai nūjojot un pa ceļam atzīmējoties nepieciešamajos kontrolpunktos. 
  • Rogaininga pastaiga (2h ~5km) bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot), Rogaininga pastaigas tiek veidotas grupās ar bērniem, kurus pavada sacensību organizatoru nodrošināta pieaugusi persona - Instruktors. Ja Rogaininga pastaigā piedalās bērns, kas jaunāks par 7 gadiem, tad obligāti ir nepieciešama viena vecāka vai aizbildņa klātbūtne, kas pavada bērnu.

NOLIKUMS ŠEIT - http://www.olainesrogainings.lv/lv/nolikums/

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM ŠEIT - http://www.olainesrogainings.lv/

Komandas sacensībām var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu http://www.olainesrogainings.lv/lv/registracija/. Pieteikšanās sacensībām mājaslapā notiek līdz 2019.gada 9.maijam (ieskaitot).

Sacensības organizē Olaines Sporta centrs sadarbībā ar Piedzīvojumu sacensību apvienību.

Sīkāka informācija - sports@olaine.lv / 26658689 vai rogainings@xrace.lv

ATSKATS UZ PAGĀJUŠĀ GADA SACENSĪBĀM:

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)