OLAINES NOVADA BRĪVĀS CĪŅAS SPORTISTI PĀRVED MĀJAS MEDAĻAS

27.11.2018

15.-16.novembrī Daugavpilī septīto reizi risinājās Latvijas valsts proklamēšanas gadadienai veltīts brīvās cīņas turnīrs "Daugavpils Kauss 2018". Turnīrs pulcēja vairāk kā 160 sportistes no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Šajā turnīrā piedalījās arī desmit Olaines novada brīvās cīņās sportistes. Lai arī visām Olaines novada meitenēm šīs bija pirmās brīvās cīņas sacensības, tika izcīnītas divas bronzas medaļas.

Vecākajā grupā, svara kategorijā līdz 60 kg Marta Kristena Krasta deviņu sportistu konkurencē izcīnīja 3. vietu. Jaunākajā vecuma grupā svara kategorijā līdz 46 kg 3. vietu izcīnīja Aļona Mjasojedova.  Pa vienai uzvarai turnīrā izcīnīja Paula Kokoreviča un Maija Krasta. Sportistes gatavo treneri L.Skujiņa un F.Akhmedovs.

Šīs bija pirmās sacensības, kurās piedalījās Olaines novada brīvās cīņas sportisti, tika iegūta nozīmīga sacensību pieredze, un uzrādītais rezultāts, divas bronzas medaļas, vērtējams kā labs rezultāts.
Pēc turnīra Aļona Mjasojedova un Paula Kokoreviča, kopā ar treneri L.Skujiņu, uzkavējās Daugavpilī, lai piedalītos trīs dienu koptreniņos ar Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas cīkstonēm.

Apsveicam sportistes un viņu trenerus ar panākumiem!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)