OLAINES SLIDOTAVĀ UZSĀKTA LEDUS SEZONA

04.11.2019

Kā katru gadu Olaines Slidotavā, Kūdras ielā 5 novembra sākumā pamazām sāk ieskrieties ledus sezona. Slidotavā dienas pirmajā pusē notiks skolu sporta nodarbības, bet pēcpusdienās un vakara stundās plānotas bērnu hokeja un daiļslidošanas nodarbības un publiskās slidošanas nodarbības visu vecumu aktīvās atpūtas cienītājiem. Darba dienu vakaros uz ledus izies arī amatieru hokeja komandas, lai trenētos un pacīnītos par Olaines čempionāta balvām, kurš notiks jau devīto gadu. Brīvdienās gaidīsim ģimenes ar bērniem un seniorus uz speciāli viņiem atvēlētajiem slidošanas seansiem.

Apmeklētāju drošībai publiskās slidošanas nodarbības sadalītas vairākos veidos - aktīva un dinamiska slidošana, mierīgāka slidošana ģimenēm un pavisam mierīga un nosvērta slidošana slidotājiem ar lielāku dzīves pieredzi. Lūdzam pirms došanās uz Olaines slidotavu iepazīties ar slidošanas grafiku mūsu mājas lapā - https://www.olainessports.lv/lv/slidotava/

Novembris šogad iesācies ar  siltiem un mitriem laika apstākļiem, tāpēc iespējama periodiska ledus kvalitātes pasliktināšanās.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)