"BABOLAT" BADMINTONA PAVASARA PIRAMĪDA OLAINĒ

13.04.2018

2018.gadā atklātajā Jaunolaines sporta namā divos aprīļa un divos maija otrdienu vakaros notiks vīriešu un sieviešu vienspēļu turnīrs "Babolat badmintona pavasara piramīda Olainē". Turnīrs notiks specifiskā piramīdas formātā, taču visi spēļu rezultāti tiks ievadīti Tournamentsoftware sistēmā, lai pēcāk turnīra kopvērtējuma rezultātus varētu ievadīt Latvijas badmintona reitingā.

Jaunolaines sporta namā ir badmintonam ļoti piemērots grīdas segums, badmintona laukumu līnijas ir košas un redzamākas par citām līnijām - melnas līnijas un gaišas grīdas, savukārt apgaismojums ir paralēli laukumam. Pieredzējušais spēlētājs Vulfs Harders, kurš Jaunolaines sporta namā badmintonu spēlēja jau divas otrdienas pēc kārtas, norādīja, ka šī, viņaprāt, ir šobrīd vislabākā badmintona zāle Latvijā.

Jaunolaines sporta nams atrodas ģeogrāfiski ļoti izdevīgā vietā - netālu no Rīgas, Baložiem, Mārupes, Ozolniekiem un Jelgavas, tāpēc Olaines badmintona kluba A73 vadītājs Andrejs Šlikovs prognozē lielu interesi par šo un citiem badmintona turnīriem jaunajā sporta zālē.

Piramīdas formāts ir ļoti atbilstošs badmintona attīstības veicināšanai. Tas ir piemērots gan A, gan arī B un C meistarības grupu spēlētājiem, jo katram ir iespēja izaicināt savai meistarības grupai atbilstošus spēlētājus. Formāts ir piemērots arī daudzdienu turnīram darba dienas vakaros. "Spēlētājam ir iespēja spēlēt visas trīs stundas visas četras otrdienas, gan arī atbraukt tikai divas reizes, lai uzspēlētu vien pāris spēles," skaidro Andrejs Šlikovs.

Piramīdas turnīrs notiks četrus otrdienu vakarus - 10. un 24.aprīlī, kā arī 8. un 22.maijā.

Ir noteikts spēlētāju skaits limits - 32 vīriešu un 32 sieviešu vienspēlēs. Priekšroka ir spēlētājiem, kas pirmie pieteikušies. Spēlētājs tiks ierakstīts tabulās pēc pirmās nospēlētās spēlēs.

Piramīdas formāts nosaka, ka turnīra spēles ir nevis iepriekš izplānotas, bet spēlētāji var brīvi izvēlēties savu partneri, viens otru izaicinot. Ja piramīdā tobrīd zemāk stāvošais spēlētājs uzvar, tad viņš piramīdā nostājas vienu pozīciju virs uzvarētā spēlētāja, savukārt ja augstāk stāvošais uzvar, tad viss paliek tāpat kā bija līdz tam. Spēlētājs var izsaukt pretinieku tikai no savas Piramīdas rindas vai ne vairāk kā divas rindas augstāk. Izņēmums ir pirmās trīs rindas, jo visi šie 6 spēlētāji ir kā vienas rinda.

Dalības maksa par vienu Piramīdas vakara kārtu - 3 eiro. Nelicencētiem spēlētājiem jānomaksā arī par vienreizējo licenci (derīga visu turnīra gaitu, jo reitingā tiks iekļauts tikai turnīra kopvērtējums).

Kopvērtējuma uzvarētājs tiks noskaidrots 22.maijā plkst. 21:00, kad būs noslēgušās visas tās dienas spēles. Kopvērtējumā tiks iekļauti spēlētāji, kuri būs piedalījušies vismaz 2 vakaros un nospēlējuši vismaz 5 spēlēs.  Spēlētāji savā starpā var spēlēt ne vairāk kā 2 spēles.

Iepriekšēja pieteikšanās nav obligāta, jo reģistrācija notiek uz vietas. Taču Andrejs Šlikovs aicina spēlētājus savlaicīgi apstiprināt dalību, sūtot e-pastu: a73olaine@gmail.com vai zvanot 29352398

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)