GATAVOJIES UN PIESAKIES OLAINES ROGAININGA SACENSĪBĀM 12.MAIJĀ

08.04.2018

Ar prieku paziņojam, ka Olaines rogaininga otrās sezonas reģistrācija ir atklāta jau no 1.februāra. Kā ierasts, sākumā dalības maksas būs zemākas, tāpēc aicinām reģistrēties un aicināt draugus piedalīties laicīgi. Šajā sezonā bērniem dalības maksa ir bez maksas. Vairāk par jaunumiem lasīt nolikumā.

Aizraujošās un interesantās sacensības Olainē norisināsies jau otro reizi - 12.maijā, starts - Mežaparka estrādē! Olaines Sporta centrs aicina piedalīties, pārbaudīt savus spēkus, izvēlēties piemērotu distanci un doties piedzīvojumā kopā ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni!

Olaines rogainings ir orientēšanās sporta komandu sacensības, kur komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laika periodā brīvi izvēlētā secībā apmeklē apvidū izvietotus kontrolpunktus, kuriem piešķirtas noteiktas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu noteiktajā laikā.

Olaines rogainings aicina uz dažādām distancēm - individuālo 3stundu MTB velorogainingu, 8km rogaininga skrējienu vai 2, 4 un 6 stundu rogainingu klasiskajā 2-4 dalībnieku komandu formātā.

NOLIKUMS ŠEIT - http://olainesrogainings.lv/lv/nolikums/

SEKO LĪDZI JAUNUMIEM ŠEIT - http://olainesrogainings.lv/lv/jaunumi/

Komandas sacensībām var pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu www.olainesrogainings.lv. Pieteikšanās sacensībām notiek no 2018.gada 1.februāra līdz 2018.gada 10.maijam (ieskaitot).

Sacensības organizē Olaines Sporta centrs sadarbībā ar Piedzīvojumu sacensību apvienību.

 

Sīkāka informācija - sports@olaine.lv / 26658689 vai xrace@xrace.lv

ATSKATS UZ PAGĀJUŠĀ GADA SACENSĪBĀM:

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)